z życia klas
Wycieczka klas Ie i Ip
W dniach 27-29 września 2017  klasy 1e i 1p pojechały na wycieczkę integracyjną do Zaździerza. Dla wielu pierwszoklasistów był to pierwszy w życiu wyjazd bez rodziców. Mimo to, dzieciaki spisały się na medal!
W położonym nad pięknym jeziorem ośrodku „12 dębów” uczniowie obu klas pierwszych poznawali sztukę kamuflażu, budowali szałas, zakładali łączność radiową, poszukiwali „skarbów” za pomocą wykrywacza metalu. Wielką radość sprawiła też dzieciom zabawa „Mały komandos”. Piękna pogoda sprzyjała zajęciom na świeżym powietrzu. Dzieci sporo czasu spędziły w lesie i na placu zabaw, odbyła się też międzyklasowa olimpiada dziecięca, w czasie której dzieci rywalizowały ze sobą w wielu konkurencjach. Wieczorem bawiliśmy się w basenie albo piekliśmy kiełbaski w ognisku.
Trzeciego dnia odwiedziliśmy płockie zoo i popłynęliśmy w rejs statkiem wycieczkowym po Wiśle. Na koniec organizatorzy wyróżnili najdzielniejszych uczestników wycieczki, wręczyli nagrody za konkurencje sportowe, a także rozdali pamiątki.
Z wycieczki wszyscy wrócili zmęczeni, ale pełni wrażeń i w doskonałych nastrojach!
więcej »
Biała szkoła 2b 2i   więcej »
W Filtrach   więcej »
Śpiewająca lekcja w Va   więcej »
Planete+DOC   więcej »
Relacja z wycieczki 6a i 6b na plan filmowy "Miasta 44"   więcej »
III B w Łodzi   więcej »
6A i 6B nad Wisłą i Pole Mokotowskie   więcej »
<  1  2  3  
Festiwal Pieśni Niepodległej 2019


Mistrzostwa Warszawy w sztafecie


Zdrowy Tydzień


 
 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.