z życia klas
6A i 6B nad Wisłą i Pole Mokotowskie
Dodano: 2015-04-29
W dniu 21 kwietnia klasa 6a i 6b była na wycieczce po prawej stronie Wisły.
Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy przy Stadionie Narodowym, następnie kierowaliśmy się na północ w stronę Mostu Gdańskiego, który był celem naszej wędrówki. Szliśmy żwirową dróżką wśród drzew, blisko rzeki. Czasami zatrzymywaliśmy się na krótką przerwę lecz szybko wracaliśmy znów na nasz szklak. Po paru godzinach dotarliśmy do końca naszej trasy, a potem wróciliśmy do szkoły jadąc tramwajem i metrem.
Podczas robienia zdjęć przeważnie wychodziłam poza ścieżkę i znajdowałam sobie idealne miejsca, w których starałam się uchwycić i odzwierciedlić przepiękne widoki i przyrodę tam się znajdującą.
Do tego zdjęcia zainspirowało mnie złamane drzewo. Szukałam dobrego ujęcia. Wyszło mi zdjęcie, które łączy przyrodę, Wisłę oraz skadrowany przez drzewo znany element warszawskiego krajobrazu.

Emilka M.

 

22 kwietnia 2015 roku klasa 6a i 6b poszły na piknik na Pole Mokotowskie. Był ciepły i słoneczny dzień, gdy wyszliśmy ze szkoły, więc postanowiliśmy pójść pieszo. Niektórzy postanowili przyjść na Pole sami, z własnymi rowerami, hulajnogami oraz na deskorolce. Większość osób przyniosła gry oraz piknikowe jedzenie. Naturalnie, ci, którzy owego posiłku lub przekąsek nie przynieśli, mieli szanse pójść wraz z panią Renatą do sklepu. Niektórzy leżeli i odpoczywali, niektórzy rzucali frisbee a inni rzucali do siebie piłką. Na koniec udaliśmy się do domu lub na pieszo z powrotem do szkoły. Uważam, że było to świetne spędzenie czasu w tak piękny i ciepły dzień. Sądzę także, że takich wyjść powinno być o wiele więcej, ponieważ wszyscy dobrze się bawili.

Mikołaj Rumiankek

Zdrowy Tydzień


Dzień Kultur 1-3


Zawody Narciarskie 2019


 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.