Wyjście do Warszawskiej Opery Kameralne klasy: 5 i 6.
Jak co roku w ramach edukacji muzycznej w naszej szkole Pan Jan Sajdak zorganizował wyjście na warsztaty oraz operę do Warszawskiej Opery Kameralnej. W tym roku mieliśmy przyjemność wysłuchać i obejrzeć „ Zamek na Czorsztynie”. Miało być strasznie…. Duchy i zjawy… lecz było raczej wesoło i zabawnie. Podziwialiśmy zarówno śpiew wykonawców jak i niesamowita grę muzyków.
XI Mokotowski Konkurs Poezji Europejskiej "Jesienny Liść" dla klas 4-8   więcej »
Marika na Politechnice   więcej »
1i w Wilanowie   więcej »
Usborne Books   więcej »