Z życia szkoły
25 lat w 42 kilometry.
Dodano: 2015-10-02
W tym roku obchodzimy 25 lecie naszej szkoły. 26 września obyła się główna uroczystość czyli piknik rodzinny Bachmacje, ale na tym nie skończyło się świętowanie. Dzień później grupa śmiałków w barwach naszej szkoły postanowiła zmierzyć się z morderczym dystansem 42 km i 195 metrów, czyli z maratonem. Na starcie a później także na mecie zameldowało się 6 osób, pani Katarzyna Szulc, Grzegorz Kordelas, Janusz Pawlak, Krzysztof Łukaszuk, Szymon Wróblewski i Konrad Czubaj. Wszyscy zawodnicy pobiegli w pamiątkowych koszulkach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Każdy dał z siebie wszystko. Należy też wspomnieć o kibicach, którzy stawili się w naszym punkcie kibica na 16 kilometrze na terenie Łazienek Królewskich, co było bardzo dopingujące dla naszych biegaczy.
Na mecie czekał oczywiście pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny trochę gadżetów a przede wszystkim ogromna satysfakcja z pokonanego dystansu i swoich słabości.
Zaistnieliśmy także na oficjalnej mapie trasy z naszym punktem kibica a zawodnicy biegnący za nami, mogli z naszych koszulek wyczytać kto i jakiej okazji biegnie :)
Dziękujemy i do zobaczenia za rok.
Festiwal Pieśni Niepodległej 2019


Mistrzostwa Warszawy w sztafecie


Zdrowy Tydzień


 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.