Bachmacka w radiowej Dwójce
Dodano: 2015-03-20

W  dniu 18 marca Program 2 Polskiego Radia nadał audycję, w której eksperci w dziedzinie książki dziecięcej i młodzieżowej dyskutowali na temat lektur szkolnych oraz zasad ich wybierania. Miło nam ogłosić, że pod koniec zaprezentowanej debaty dotyczącej młodego czytelnika oraz jego (nie tylko) szkolnych kontaktów z literaturą mieli szanse wypowiedzieć się uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły.
Audycja :  Dyskusja wokół akcji "Wybierzmy wspólnie lektury najmłodszym uczniom" (O wszystkim z kulturą/Dwójka)
dostępna jest na stronie radiowej Dwójki pod adresem - TUTAJ