Dzień Bez Kupowania na Bachmackiej
Dodano: 2010-11-24
Już 27 XI (sobota)odbędzie się międzynarodowy Dzień Bez Zakupów (Buy Nothing Day).
Jest to dzień obchodzony w wielu krajach Europejskich, jako wyraz sprzeciwu nadmiernej konsumpcji i przesadnym zakupom.....
Ta sobota powinna być spędzona bez wydanej złotówk, w gronie znajomych i przyjaciół.
Z tej właśnie okazji w piątek 26 XI na Bachmackiejzostanie zorganizowane coś w rodzaju wyminialni.
Jeśli masz coś czego nie używasz (ale w dobrym stanie) przynieś to do najbliższego czwartku (25 XI) do szkoły, (do klasy IIIH). W zamian dostaniesz żeton lub tymczasową walutę. Wymienisz to w piątek na inne przedmioty przyniesione przez pozostałych uczniów.
BĄDŹ EKOLOGICZNY I WYMIENIAJ SIĘ Z INNYMI!!!