Dzień bez przemocy
Dodano: 2019-02-19
Wiele lat temu szóste klasy z pomocą Pani Kasi Ratajczak, urządziły Dzień, który na celu miał zapobiegać przemocy. Do tamtego Dnia bez przemocy klasa nakręciła filmik...
o całym przebiegu, żeby inne klasy mogły zobaczyć jak kiedyś ten dzień wyglądał. Pani Kasia pościła nam ten filmik i oznajmiła, że bardzo by chciała, żebyśmy to my urządzili dzień bez przemocy. No i zaczęły się przygotowania, mieliśmy mnóstwo pomysłów na stacje, a tylko 3 lekcje (każda dla innych klas ), żeby je zrealizować. Zaczęło się planowanie kto będzie liderem kto liderem stacji, ale w końcu doszliśmy do porozumienia. Dostaliśmy już termin kiedy możemy zrealizować nasz dzień był to 3 stycznia. Mieliśmy dużo pracy. Kiedy w końcu po feriach nastał ten dzień wszyscy byliśmy zestresowani, ale później wszystko bylo inaczej. Zapoznaliśmy się ze stacjami lub klasą i wszystko było lepiej. Nie mieliśmy żadnych opóźnień wszystko grało jak w zegarku.
Bardzo podobało nam się organizowanie tego dnia i jego realizacja. Mam nadzieje, że za kilka lat Dzień Bez Przemocy będzie równie fajny jak nie lepszy.
Anielka Mizielińska klasa 6
Zawody Narciarskie 2019