Filozofik
Dodano: 2013-02-18
Dnia 14 lutego b.r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w redagowaniu nowego numeru "Filozofika' pt. Myślenie. Był to specjalny dzień-Walentynki, dlatego dało się zauważyć, że było trochę mniej osób niż w zeszłym roku. Dziecięca redakcja zebrała się w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Lauder Morasha w Warszawie. W czasie spotkania, któryś z chłopców rzucił pomysł, by dodać do gazety komiks. Ten pomysł spodobał się wielu dzieciom. Niestety żeby go zrealizować trzeba jeszcze poczekać. Nasza międzyszkolna redakcja pracowała nad  wyborem tekstów i rysunków. Materiałow do gazety było bardzo dużo, i bez pomocy nauczycieli, nie dalibyśmy rady. Wygląda na to, ze wiele dzieci angażuje się w tworzenie gazety. Szkoda tylko, że 'Filozofik' ukazuje sie raz w roku... Przy okazji zapraszam już do pisania tekstów do następnego numeru, którego tematem będzie czas!

Alicja Rasztawicka 4a