Impreza Halloweenowa
Dodano: 2016-12-18
W piątek 4 grudnia w naszej szkole była impreza Halloweenowa dla klas 4-6. Spotkaliśmy się o 17 w przebraniach i odpowiednio ucharakteryzowani. Nie było dużo osób ale wszyscy, którzy przyszli świetnie się bawili. Było dużo muzyki : Bruno Mars, Maron V., Justin Timberlake, Snoop Dogg. Przebrania niektórych osób były bardzo szalone. Najbardziej szalenie przebrał się według mnie niejaki Ksawery z mojej klasy. W czasie imprezy były konkursy: zjadanie jabłek na sznurku, konkurs na najlepsza mumię, i cos podobnego do sztafety wahadłowej. W trakcie mieliśmy przerwę na barek i małe przekąski. Królem i Królową balu zostali Ksawery i Karolina. Pozostali uczestnicy odebrali też nagrody za najlepsze przebranie i charakteryzację. Bawiliśmy się świetnie i Ci, którzy nie byli na balu maja czego żałować!!!
Filip Strzałkowski klasa 4

Dzień Kultur 1-3