Jasełka klas 1-3
Dodano: 2011-01-03
Dnia 21 grudnia odbyły się jasełka klas 1-3 . Każda klasa śpiewała po dwie kolędy i wykonywała do nich scenkę.

Było też przedstawienie pantonimiczne teatrzyku"Butik Szkolny" pt."Dziewczynka z zapałkami" i wstęp kółka perkusyjnego..Wychowawczynie klas 1-3 przygotowały niespodziankę-zaśpiewały kolędę pt."Znak pokoju". Jedna z uczennic kl. 3m" powiedziała po występie:"Panie wyglądały jak zawodowe piosenkarki,ale nie jak pięć Dod .I żadna nie fałszowała !". Na zakończenie pan dyrektor złożył wszystkim świąteczne życzenia, które zakończyły się wspólnym łamaniem opłatka.W czasie jasełek można było ,jak co roku,wziąć udział w Loterii Fantowej, z której dochód ma być przeznaczony dla uczniów szkoły w Nowym Łupkowie.W radosnej atmosferze i z miłymi wspomnieniami wszyscy udali się do swych domów.

Zawody Narciarskie 2019

Jasełka 2018