Jesienny Liść po raz IX
Dodano: 2014-12-16

24.11.2014 odbył się drugi etap IX Konkursu Poezji Angielskiej "Jesienny Liść" dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Konkurs polegał na recytacji i inscenizacji wybranego przez siebie wiersza.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4a: Jan Rogaliński (zdobył wyróżnienie), Michalina Duda, Antoni Hernandez-Krupa, oraz Maria Szulczyk; uczniowie klasy 4b: Pola Piesio (zdobyła wyróznienie), Ignacy Michałowski, Jakub Dudek, Liwia Pilawa, Adriana Pindelska, Marta Popielska (zdobyła wyróznienie), Michalina Czarnecka (zdobyła wyróznienie), Róża Strzałkowska (zdobyła wyróznienie) i Dobrochna Czarnecka (zdobyła wyróznienie); oraz Jan Bogutyn z klasy 5.

Serdeczenie gratulujemy Wam udanych występów i życzymy powodzenia oraz samych sukcesów w kolejnych konkursach!