Z życia szkoły
Kandydaci do Ligi Debatanckiej poszukiwani!
Dodano: 2014-10-02
Szkolny zespół Debatancki, prowadzony przez Panią Dorotę Korbel, poszukuje kandydatów chętnych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Warszawskiej Ligi Debatanckiej! Jeżeli chodzisz do gimnazjum, lubisz dyskutować, masz dużo do powiedzenia w wielu tematach i nie boisz się wystąpień publicznych, to właśnie Ciebie szukamy!

Czym jest Warszawska Liga Debatancka? To rodzaj turnieju rozgrywanego pomiędzy warszawskimi gimnazjami, w którym uczniowie rywalizują, dyskutując  o różnorakich tematach: polityce, filozofii, literaturze. Prowadzone dyskusję mają formę debaty oksfordzkiej. Więcej informacji o WLD na: http://ligadebatancka.blogspot.com/2014/03/o-wld_28.html
W debacie ważne jest logiczne myślenie, jasne formułowanie własnego stanowiska, refleks w polemice, umiejętność słuchania poprzedników i oponentów oraz sztuka perswazji.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy Cię na zajęcia w piątek 3 października, na 8 godzinie lekcyjnej (15:40), które odbędą sie w jednej z wolnych sal gimnazjalnych.

Zapraszamy!
Zespół Ligi Debatanckiej
Festiwal Pieśni Niepodległej 2019


Mistrzostwa Warszawy w sztafecie


Zdrowy Tydzień


 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.