Kiermasze, pierniki świąteczny czas….
Dodano: 2018-12-20
Jak co roku kiedy zbliżają się święta w naszej szkole pachnie piernikami i suszonymi pomarańczami. W każdej klasie piernikujemy i pakujemy piękne własnoręcznie wykonane świąteczne ozdoby na klasowe kiermasze.
W tym roku po raz kolejny klasy przygotowywały również prezenty dla naszych bieszczadzkich przyjaciół. Wszystkie pojechały już do potrzebujących rodzin. Przez te  kilka tygodni każdego roku myślimy o innych i dzielimy się tym co najcenniejsze – ciepłem, empatią, miłością i radością Świat!

Dzień Kultur 1-3