Konkurs teledysków
Dodano: 2014-04-13
14 lutego, w dzień zakochanych, w ramach Dnia Językowego odbył się konkurs dla klas 4-6 na najlepsze teledyski do piosenek o tematyce miłosnej. Uczniowie głosowali w następujących kategoriach: "Best Video" (najlepszy teledysk), "Best Story" (najciekawsza historia), "Funniest Video" (najśmieszniejszy teledysk), "Best Editing" (najlepszy montaż), oraz w kategorii "Best Costumes" (najlepsze kostiumy).

W kategorii "BEST VIDEO", pierwsze miejsce zdobyły dwa teledyski uczniów klas piątych. Gratulujemy grupie Hani Meder, Emilii Mizielińskiej, Marceliny Nowakowskiej i Laury Dethloff, oraz grupie Tadka Romanowskiego, Zosi Rogalińskiej, Kuby Rokickiego i Pauliny Kiliańskiej.

W kategorii "BEST COSTUME" nagrodę zwyciężył teledysk Poli Pacałowskiej i Julianny Pawluk.

W kategorii "BEST EDITING" pierwsze miejsce zdobył teledysk dziewczynek z klasy czwartej. Gratulujemy Helenie Krajewskiej, Marice Jareckiej, Poli Bodziak , oraz Adzie Śliwińskiej.

W kategorii "FUNNIEST VIDEO" nagrodę zwyciężył teledysk chłopców z klasy 6e. Gratulujemy Igorowi Melaniukowi, Jeremiemu Jasińskiemu, Jasiowi Gorgolowi, Kubie Piotrowskiemu, oraz Jasiowi Dill-Riaz.

W ostatniej kategorii "BEST STORY," pierwsze miejsce zdobyły dwa teledyski należące do dziewczynek z klas 6 oraz chłopców z klasy 4a. Gratulujemy Ewelinie Matras, Dominice Rudy, Weronice Teske, Julce Skoszkiewicz, oraz Szymonowi Bachmanowi, Antkowi Nowakowskiemu, Krzysiowi Lemieszczukowi, Wiktorowi Ducowi, oraz Kubie Kawczyńskiemu.

Niebawem zaprezentujemy dzieła naszych laureatów :)