Licytacja bombek
Dodano: 2014-12-09
Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców i dzieci do licytacji bombek wykonanych przez nauczycieli i pracowników naszej szkoły.
Dochód ze sprzedaży tych pięknych i niezwykłych bombek zostanie przekazany na naszą coroczną akcję BIESZCZADY.

Każdego roku największy wkład w tę akcję miały dzieci, które wykonywały masę różnych ozdób, kartek i pierniczków, żeby potem sprzedać je na kiermaszach świątecznych. Tym razem do akcji postanowili dołączają się również dorośli.
Podjęli się oni trudnego zadania - zrobienia unikatowych bombek.

Przyznać trzeba, że się udało i  każda z bombek jest jedyna w swoim rodzaju.
Wszyscy ich twórcy chcieli, żeby to ich dzieło było dziełem naj... Prześcigali się zatem w pomysłach na bombkę. Bombki wykonane zostały z zastosowaniem przeróżnych technik i materiałów.  Wszystkie bombki są cudowne i bardzo oryginale.

Zachęcamy do kupowania tych niepowtarzalnych bombek, bo warto ozdobić swój świąteczny stół tak pięknymi dziełami i przy okazji wesprzeć naszą akcję.

Wszystkim bombkom można bliżej przyjrzeć się w gablocie znajdującej się przed szkołą.
Bombki na licytację wykonali: Bartosz Tymiński, Ewa Hryszkiewicz, Robert Wajnert, Patrycja Zalewska, Magda Górka, Renata Czubaj, Marzena Popowska, Ewa Zaniewska, Witek Vargas, Jolanta Bartczak-Skrzyszowska, Mervil Castricum, Anna Jachna, Olga Piechowska, Zofia Kaźmierczak, Krystyna Szurmińska, Beata Gryz, Agnieszka Gryz.

Aby przejśc do licytacji, wystarczy kliknąć na poniższy link lub na ruchomy pasek pod banerami na stronie głównej

LICYTACJA BOMBEK

ZASADY LICYTACJI