Łyżwy z okazji Mikołajek
Dodano: 2018-12-20
Siódmego grudnia jeden dzień po Mikołajkach 4, 5 i 6 klasy poszły na lodowisko na Torwarze.
Co roku szkoła organizuje nam Mikołajki, każda klasa od 1 do 3 gim idzie pojeździć na łyżwach. Jest to taki prezent od szkoły. Jak co roku wszyscy świetnie się bawiliśmy, zawsze uczniowie cieszą się jak mogą oderwać się od nauki i zrelaksować się jeżdżąc na łyżwach. Przyjechaliśmy na Torwar mieliśmy dużo czasu by wypożyczyć łyżwy a także kaski. Kiedy weszliśmy na lód dużo osób mogło się popisać swoimi umiejętnościami figurowymi jak i hokejowymi. Wszyscy starali się zachowywać bezpieczne odległości między sobą. Niestety nie dla wszystkich uczniów jazda skończyła się szczęśliwie, ale takich rzeczy nie można przewidzieć. Mieliśmy godzinę by wyjeździć się jak najbardziej się da, oczywiście niektórzy nauczyciele towarzyszyli nam w jeździe. Kiedy skończył nam się czas wszyscy chcieli go przedłużyć, ale niestety wróciliśmy do szkoły, jednak wydaje mi się, ze i tak takie łyżwy co roku jako prezent mikołajkowy są bardzo przyjemne i mam nadzieje, że szkoła nie przestanie ich organizować.

Aniela Mizielińska klasa 6
Zawody Narciarskie 2019