Nowy konkurs dla uczniów 4-6
Dodano: 2014-03-04
Szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy
dla klas 4-6 szkoły podstawowej.
Zachęcamy wszystkich uczniów klas 4, 5 i 6 do wzięcia udziału w nietypowym wewnątrzszkolnym konkursie matematyczno-przyrodniczym, za który przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody :)
Co dwa tygodnie przez dwa kolejne miesiące (marzec-kwiecień) będziecie otrzymywali kolejne zestawy zadań – łącznie 4 etapy. Szczegóły w zakładce - STREFA UCZNIA/SZKOŁA PODSTAWOWA/SZKOLNE KONKURSY

Chciałybyśmy również prosić Was o wymyślenie nazwy naszego konkursu. Zatem:
Ogłaszamy konkurs na nazwę konkursu :)
Wszystkie pomysły prosimy przekazywać do końca marca do pani Renaty Korolczuk lub pani Beaty Gryz – organizatorek konkursu.