Pierwszy dzień wiosny
Dodano: 2013-03-22
21 marca – Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny rozpoczęliśmy zmaganiami z matematycznym Kangurem i Kangurkiem. W konkursie startowało  prawie 100 uczniów naszej szkoły.
Na ostatnich lekcjach klasy czwarte i piąte rozgrywały Wiosenny Turniej SUPER-FARMERA – zwycięzcy będą reprezentowali naszą szkołę w rozgrywkach, które odbędą się 9 kwietnia w Muzeum Powstania Warszawskiego.
Klasa szósta przygotowała rozgrywki w: Qwirkle, Faunę, Blokusa, Nogi stonogi, Duchy oraz Farmera dla klas młodszych. Tylko jednego dziś brakowało.... WIOSNY!!!!