Poczytalnia
Dodano: 2018-11-28

Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej POCZYTALNI !

Od 7 grudnia rusza w szkole tzw. POCZYTALNIA, czyli stałe miejsce (a nawet dwa!), skąd uczniowie będą mogli wziąć sobie na własność dowolną książkę lub czasopismo. Z drugiej strony jeśli ktoś ma w domu książki, które nie są mu już potrzebne i chciałby je oddać innym, to będzie mógł je tam zostawić. Przeznaczone na POCZYTALNIĘ regały stoją na korytarzach szkoły: na parterze obok automatu z jedzeniem regał przeznaczony dla młodszych uczniów, a na piętrze obok schodów regał przeznaczony dla starszych.

Dzień Kultur 1-3

Zawody Narciarskie 2019