Podziękowanie za akcję SOS dla Filipin
Dodano: 2013-12-13
Serdeczenie dziękujemy Rodzicom, Dzieciom oraz Gronu Pedagogicznemu za wsparcie akcji...
( poprzez zakup bransoletek charytatywnych) , prowadzonej przez dzieci z klasy 2i oraz II A gimnazjum. Dzieci z obu klas dzięki sprzedaży bransoletek uzbierały kwotę 860 zł.Cała zebrana kwota  została przekazana na pomc dla Filipin za pośrednictwem PAH. Już wiemy, że PAH wspomoże odbudowę domów i szkół. Odbudowa jednego domu na Filipinach to koszt 750 zł w czym dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji możemy mieć swój udział.

Wielkie gratulacje dla prowadzących akcję oraz ogromne podziękowania dla całej społeczności "Bachmackiej" za ogromne zaangażowanie.

W imieniu własnym, PAH-u oraz Dyrekcji Szkoły

Inez Dana i Renata Czubaj

więcej o akcji SOS Filipiny tu:

info