Rozgrywki sportowe z Gimnazjum STO nr 5
Dodano: 2014-10-22
15 października samorządy uczniowskie Bachmackiej i Astronautów zorganizowały miedzyszkolne rozgrywki sportowe. "Astronauci" zaprosili nas do siebie i królewsko ugościli. Rywalizowaliśmy ze sobą w dwóch dziedzinach, podzieleni płcią oraz klasą. Czyli chłopcy zagrali trzy mecze piłki nożnej w klasach 1, 2 oraz 3, a dziewczęta trzy mecze piłki ręcznej w klasach 1, 2 i 3. Aura nam sprzyjała, podobnie jak doping z obu szkół. Wyniki nie są tak ważne, ponieważ spotkanie miało charakter integracyjny, nie mniej jednak mecze były zacięte. Teraz czas na rewanż na "Bachmackiej", który odbędzie sie prawdopodobnie już w listopadzie.