Sportowy sukces
Dodano: 2012-01-30
Wielki sukces
W zawodach grudniowych dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w zawodach w piłce ręcznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Dziewczęta ze szkoły podstawowej po zaciętej grze przegrały w eliminacjach ostatecznie zajmując 6miejsce. Nasi gimnazjaliści dziewczęta i chłopcy zajęli odpowiednio 4 i 5 miejsce.

Zdecydowanie najlepiej poszło chłopcom ze szkoły podstawowej którzy od pierwszego do ostatniego meczu nie mieli sobie równych wygrywając w każdy meczu różnicą kilkunastu bramek. Zajęli pierwsze miejsce i będą reprezentować w lutym dzielnicę Mokotów na mistrzostwach Warszawy.

Aleksander Kosacki