Spotkanie z PROZON
Dodano: 2017-05-13
Spotkanie z PROZON.
W czwartek 11 maja klasa 5b doświadczyła niezapomnianego spotkania na lekcji przyrody z przedstawicielami PROZON - tatą Maksa panem Krzysztofem oraz Panem Maćkiem i Piotrem.
W czasie spotkania dowiedzieliśmy się: co to jest efekt cieplarniany, globalne ocieplenie, co to jest atmosfera, jakie gazy są gazami cieplarnianymi, gdzie powstają w naszym życiu codziennym, co to jest ozon i gdzie sie znajduje, czym jest dziura ozonowa.
Nasi goście pokazywali nam ciekawe doświadczenia i prezentowali sposoby na utylizację gazów cieplarnianych. Dowiedzieliśmy sie jak możemy chronić naszą planetę przed efektem cieplarnianym.
W czasie zajęć odpowiadaliśmy na pytania prowadzących. Za poprawne odpowiedzi były słodkie nagrody.
Bardzo dziękujemy za wspaniałe zajęcia!!!
klasa 5b

Zawody Narciarskie 2019