Wilanów- zajęcia klasa 6
Dodano: 2018-11-20
14 listopada klasa 6 była w Wilanowie na warsztatach savior-vivre. Co to savior-vivre?...
To w tłumaczeniu z francuskiego oznacza ‘jak się zachować’. Klasa 6 miała zajęcia o savior-vivrze w czasach Króla Jana Trzeciego Sobieskiego. Dowiedzieliśmy się ,że była duża różnorodność sztućców [do ryb całych i oddzielne  do filetów !] I różnorodność talerzy [do przystawek inne a do dań głównych inne].
Większość czasu mieliśmy wykład ,ale później jedliśmy pyszny rosół z sokiem z imbiru i limonki. Moim zdaniem trochę się nudziliśmy, ale rosół uratował sytuację
Filip klasa 6