wizyta Laurentien van Oranje
Dodano: 2012-10-29
W dniu 26 października 2012 odwiedziła naszą szkołę Księżna Niderlandów – Laurentien van Oranje, aby porozmawiać z nami o ekologii.

W spotkaniu wzięło udział 17 uczniów z klas 4 i 5.
Rozmawialiśmy o tym, co to jest ekologia, jak ważna jest ona dla naszej planety i jak my możemy, poprzez ochronę roślin i zwierząt, oszczędzanie wody, nie śmiecenie i segregowanie śmieci przyczynić się do ochrony środowiska.
Księżna opowiedziała nam również o swojej książce pod tytułem „ Mr. Finney and the World Turned Upside-down”. Głównym bohaterem jest ryba z nogami Mr. Finney. Ma on wielu przyjaciół, mieszka w wygodnym domku i ma wielkie marzenie, aby zwiedzić cały świat.
Spotkanie z Księżną było super. Mogliśmy porozmawiać o ważnych rzeczach, poduczyć się angielskiego i do tego jeszcze było śmiesznie.
Ola Szczepanik klasa 5e