Wycieczka klas 4 do Polewicza pod Garwolinem
Dodano: 2018-10-03
Czwarta klasa to wiele wymagających samodzielności zmian.
Dlatego spędziliśmy ten czas w stanicy harcerskiej, gdzie poza bieganiem po lesie i dowiadywaniem się o pochodzenie nazwy Garwolin, samodzielnie przygotowywaliśmy nasze śniadania i kolacje. Mieszkaliśmy w domkach i spaliśmy na piętrowych łóżkach. W nocy było zimno! Codziennie przekraczaliśmy rzeczkę, by dojść na zajęcia ze zwierzętami okolicznej stajni: kozami, kucami i końmi. Dawały się karmić i głaskać, czasem na nas wskakując! Ostatniego dnia szybko sprzątnęliśmy co się dało, spakowaliśmy rzeczy i ruszyliśmy autokarem w drogę powrotną.

Dzień Kultur 1-3

Zawody Narciarskie 2019