Z życia szkoły
Wycieczka klas czwartych i szóstej do Serpelic.
Dodano: 2012-10-08
17 września 2012 roku dojechaliśmy do Serpelic. Zakwaterowaliśmy się w domkach i poszliśmy zwiedzać piękny nadburzański teren. Potem kręciliśmy się na byku elektrycznym; była ścianka wspinaczkowa; strzelanie z łuku i uczyliśmy się podpalać ogień krzesiwem. Poznawaliśmy tajemnice tego jak przeżyć w lesie.
Następnego dnia mieliśmy piłkarzyki, którymi byliśmy my sami; strzelanie z procy kamieniami do butelek na linie i do rzeki; strzelanie do bramki radarowej i do bramki z dołkami za punkty. Po obiedzie mieliśmy podchody. Po kolacji było ognisko.
19 września bawiliśmy się w lesie w strażnika totemu, budowaliśmy szałasy, spychaliśmy się w parach z deski i powalaliśmy się na materacu. Po kolacji poszliśmy do lasu i tam przechodziliśmy „straszną trasę”.
Następnego dnia ścigaliśmy się w za dużych potrójnych spodniach, jeździliśmy na kółkach z pedałami, nartach 3 osobowych, skakaliśmy na długich parówkach, jeździliśmy na dywanie ciągniętym przez 2 osoby. Potem poszliśmy na zjazd na bloczku przez 200 metrów. Po obiedzie graliśmy we flagi na polanie i w lesie. Później popłynęliśmy statkiem rzeką Bug i poszliśmy do sklepu. Po kolacji była dyskoteka.
21 września  w dzień wyjazdu instruktorzy mieli dla nas niespodziankę . Strzelaliśmy z plujki z wiatrówki  i do wirtualnego celu.. Pożarliśmy obiad i wyjechaliśmy .
...
Zosia i Kajtek 4b; Kuba 4a


Wrześniowa wycieczka

Na wycieczce w Serpelicach
Chodziliśmy po leśnych ulicach
W lesie po ciemku szliśmy
Ale niczego się nie baliśmy
Przysiady musieliśmy robić
Nawet przy braku dobrej pogody
Kiełbaski jedliśmy,
A na stołówce kompot piliśmy
Na zajęciach się bawiliśmy
A na słońcu  się opalaliśmy
A gdy zaszło słońce
Biegaliśmy po łące
W deszczu w podchody graliśmy
I na byku jeździliśmy
Z panią Beatą matematykę odrabialiśmy
A z panem Marcinem wieczorem tańczyliśmy
W domkach mieszkaliśmy
I świetnie przez cały wyjazd się bawiliśmy…Julia Kulawska i Marysia Rogalińska kl. 6


Festiwal Pieśni Niepodległej 2019


Mistrzostwa Warszawy w sztafecie


Zdrowy Tydzień


 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.