Wygrana w debacie.
Dodano: 2023-02-03
Z radością informuję, że debatancka drużyna „Bachmackiej” w składzie: Łucja Angier, Blanka Jarecka, Ewa Sidorowicz oraz Kalina Krupa wygrała kolejną debatę w ramach rozgrywek Warszawskiej Ligi Debatanckiej.
Trudny temat w rundzie „Szkoła” brzmiał: „Ta izba jako szkoła powinna priorytetyzować rozwój swoich najlepszych uczniów kosztem reszty.”
Rzut monetą zdecydował, że uczennice oponowały tezie. Swoimi wystąpieniami przekonały sędziów do przyznania im zwycięstwa.

Przed nami debata w rundzie „Społeczeństwo”. Sądzę, że nie tylko ja odnoszę wrażenie, że poziom rozgrywek z każdym kolejnym rokiem rośnie.
Gratuluję dziewczynom i dziękuję za intensywną pracę.

Dorota Korbel
Trenerka „Bachmackiej” drużyny.