Z życia szkoły
Wyjazd sportowy do Spały
Dodano: 2018-11-26
7 listopada cześć osób z klas 4-8 wyjechało na wyjazd sportowy do Centralnego Ośrodka Sportu w Spale
wraz z Panią Jolą, Panem Olkiem i Panią Basią. Pan Olek opiekował się młodymi zawodnikami piłki ręcznej, Pani Jola trenowała przyszłe lekkoatletki, a Pani Basia uczyła uspokajającej Jogi i pomagała nadrobić nasze szkolne zaległości.
Trenowaliśmy w profesjonalnych halach, w których mieliśmy kilka razy okazję spotkać znanych sportowców m. in. srebrną medalistkę w Mistrzostwach Świata Juniorów w biegu na 100 metrów, rekordzistkę Świata Juniorek na 60 m - Ewę Swobodę oraz Martynę Kotwiłę brązową medalistkę Mistrzostw Europy Juniorów na 200 m.
Po całym dniu intensywnego treningu chodziliśmy na basen żeby trochę wypocząć ( ale na sportowo). Między treningami i przepysznymi posiłkami znajdował się dla nas czas wolny podczas, którego mogliśmy spędzić trochę czasu w pokojach bądź nadrobić nasze szkolne zaległości. Ostatniego dnia zanim wyjechaliśmy, poszliśmy do pizzerii często odwiedzanej przez sportowców. Kiedy wyjeżdżaliśmy wszystkim było bardzo smutno że wyjazd trwał tylko 5 dni i każdy żegnał Spałę z nadzieją powrotu do niej.
Natalia Samsel 8a
Festiwal Pieśni Niepodległej 2019


Mistrzostwa Warszawy w sztafecie


Zdrowy Tydzień


 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.