Z życia szkoły
Wyniki konkursu „ Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ"
Dodano: 2010-12-03
W Y N I K I

VII OGÓLNOPOLSKIEGO  KONKURSU

POLONISTYCZNEGO

„ Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ"



LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU

KATEGORIA I   (KL. 1)

1. Krzyś Pilaszek

2. Bartek Pokora

3. Mieszko Nowakowski

4. Marysia Kaczmarska

5. Maciej Szwedowicz

6. Inga Kazubek- Fuksiewicz

7. Grześ Kamiński

8. Julek Radziszewski

9. Mateusz Vargas

10. Helenka Krajewska

11. Tosia Szulczyk

12. Marika Jarecka

13. Pola Bodziak


KATEGORIA II   (KL. 2 i 3)

1. Lilia Sadowska

2. Zuzanna Ząbek

3. Zuzia Smólska

4. Ula Trepczyńska

5. Kuba Kawczyński

6. Helena Illing

7. Natalia Safarzyńska

8. Michal Maciejewski

9. Julia Skoszkiewicz

10. Aleksandra Rokicka

11. Maja Nowakowska

12. Konstanty Krzemień

13. Tadeusz Romanowski

14. Tymon Rutkowski

15. Helena Kordasiewicz

16. Mateusz Kacperski

17. Aleksandra Szczepanik

18. Ewelina Matras

19. Igor Melaniuk

20. Jeremi Jasiński

21. Małgorzata Hanecka

22. Zofia Tymińska

23. Zosia Rogalińska

24. Hania Meder

25. Paulina Kiliańska

26. Marcelina Nowakowska

27. Ewa Witkowska

28. Kajtek Szlachtycz

29. Kuba Rokicki

30. Magdalena Horoszczak

31. Pola Pacłowska

32. Szymon Bachman

33. Julianna Pawluk

34. Helena Sobańska

35. Krzysztof Lemieszczuk

36. Antonina Tyszkiewicz

37. Alicja Rasztawicka

38. Janka Gorecka


KATEGORIA III   (KL. 4)

1. Maria Rogalińska

2.
Michał Piotrak

3. Marta Olchowicz

4. Alicja Czerwińska

KATEGORIA IV   (KL. 5,6)

1. Julia Krasnowska

2. Conrad Jerzy Golembiowski

3. Mikołaj Tyszkiewicz

4. Jan Musiał

5. Wiktoria Kaźmierowska

6. Stanisław Grodzki

7. Julia Maciejewska

8. Jakub Szwedowicz

9. Maciek Pacak

10. Karolina Stapiej

11. Zuzanna Bachman

12. Zuzia Toboła

13. Łukasz Wojtkowiak

14. Iwona Bogusławska


KATEGORIA V   (gimnazjum 1,2,3 )


1. Agata Juszkiewicz

2. Antonina Lewandowska

3. Mikołaj Bołdok

Gratuluję i życzę powodzenia!



Mira Dąbkowska

Szkolny Organizator



Mistrzostwa Warszawy w sztafecie


Zdrowy Tydzień


Dzień Kultur 1-3


 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.