WYNIKI MIĘDZYANRODOWYCH EGZAMIÓW CAMBRIDGE
Dodano: 2013-09-23

Chcieliśmy pogratulować wszystkim uczniom, którzy w czerwcu podeszli do międzynarodowych egzaminów Cambridge (YLE: Starters, Movers, Flyers, oraz KET i PET) – wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

Do egzaminów YLE: Starters, Movers i Flyers przystąpiło 53 uczniów.  Wszyscy osiągnęli pozytywny wynik. Gratulacje J

Egzamin KET zdało dziewięcioro uczniów, z czego jedna osoba  z wyróżnieniem (PASS WITH MERIT), natomiast aż troje uczniów ze szczególnym wyróżnieniem (PASS WITH DISTINCTION), oznaczającym, że bez problemu zdaliby również o poziom wyższy egzamin PET (B1)!

Egzamin PET ukończyło z sukcesem siedmioro uczniów, w  tym trzy osoby z wyróżnieniem (PASS WITH MERT).

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach.