Pracownicy
Nauczyciele Administracja
Ewa Zakrzewska
JĘZYK POLSKI
Uczę polskiego w szkole podstawowej i w gimnazjum. Chociaż robię to od lat, nadal wolę myśleć o dzieciach „nasze”, nie „cudze”.
Co rok wyruszam na kolejną, dziesięciomiesięczną wyprawę, o której wiadomo na pewno, że jest inspirująca, pełna niespodzianek, ale tez wyczerpująca i trudna. Na szczęście ciągle lubię podróżować.
Mam absolutnie nienowoczesny stosunek do nowoczesnych mediów. Bez wahania zamieniłabym je na kilka książek, płyt, czy rozmowę z przyjacielem. Jestem zbieraczem... Czego to ja właściwie nie kolekcjonuję? Figurki słoni, świnki-skarbonki, miniaturowe filiżanki, drewniane konie, dzwonki, magnesy na lodówkę... Tej panoszącej się po półkach zbieraniny nie lubi najbardziej mój kot Edzio.
Z czasów młodzieńczej kinomanii przechowuję miłość do Zbyszka Cybulskiego i serialu „Wojna domowa”. Najbardziej zazdroszczę innym wielkich księgozbiorów. Mój też jest pokaźny, ale ciągle mi mało. Swoja przygodę z literaturą zaczęłam od „Byczka Fernando”, a skończę.... pewnie nie na kolejnej części Pottera, bo nie lubię fantastyki.
Chociaż słuchania muzyki uczyła mnie mama – sopranistka koloraturowa – zdecydowanie wolę koncert jazzowy od operowej premiery. Nie wyobrażam sobie życia bez przyjaciół, a tych bez poczucia humoru. W ogóle lubię ludzi. No może oprócz ponuraków, lizusów, donosicieli, karierowiczów, kłamców...
 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.