Pracownicy
Nauczyciele Administracja
Monika Drezner
Język angielski
Uczę małych ludzi i nie ukrywam, że sprawia mi to dużo przyjemności. Zwłaszcza w języku angielskim! Dużo śpiewania, gier, zabaw, kolorów, obrazków - tak płyną mi dni na Bachmackiej. Jestem fanką wszelkich przejawów kreatywności i twórczego myślenia i właśnie takie treści próbuję wspierać na moich zajęciach. Nauczam od niedawna, wcześniej pracowałam jako redaktorka w wydawnictwach pedagogicznych, ale już, niczym stereotypowy nauczyciel codziennie wypłukuję sobie magnez kawą.
Prywatnie mieszkam z dwoma psami, które wprowadzają uporządkowanie w moje życie (generalnie to chciałabym być psem). Muzyka i filmy nie pozostawiają mnie obojętną. Najlepsze koncerty to te z muzyką hardcore - wyzwalają najwięcej energii, natomiast Coco Rosie na żywo umieją najbardziej poruszyć. Jestem weganką i zachęcam wszystkich do spróbowania bezmięsnej diety.
 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.