Pracownicy
Nauczyciele Administracja
Patrycja Zalewska
Nauczanie początkowe, etyka

Patrycja Zalewska
Mam 158 cm wzrostu. Co ogólnie nie jest takie złe poza chwilami gdy trzeba sięgnąć na najwyższą półkę, zdjąć wysoko powieszone obrazki, lub gdy ma się ochotę rozmawiać z innymi ludźmi patrząc im prosto w oczy, zamiast oglądać ich dziurki w nosie.
Nie tylko wzrost pozwala mi być bliżej dzieci. Należę również do tych "pechowych szczęśliwców", którzy tak naprawdę nie dorastają. Dla których świat jest niezwykłym miejscem, wciąż budzącym wielkie zdziwienie.
Jako psychopedagog kreatywności wierzę, że każde dziecko ma w sobie olbrzymi twórczy potencjał, a głównym zadaniem nauczyciela jest dać mu szansę na rozwój naturalnych zdolności.
Jako nauczyciel etyki i edukacji wczesnoszkolnej uważam, że najważniejsze to pozwolić dziecku cieszyć się z samego zdobywania wiedzy, nie zadowalać się tylko pozytywnymi wynikami "ciężkiej naukowej pracy". Nauka powinna być radością dla twórczych, samodzielnie myślących dzieci.
Moje trzy nałogi, które można też nazwać zamiłowaniami, to:
- Picie herbaty, czerwonej, czarnej, zielonej, białej... Jeden mały krzaczek Camellia Sinensis, a tyle radości!
- Czytanie książek. To jeden z najcięższych moich nałogów, bo pochłaniam wszystko od fantastyki, przez kryminały, horrory, klasykę, poezję, aż po literaturę psychologiczną i naukową. WSZYSTKO! Nie oglądając się na takie drobiazgi jak np. sen.
- Trzeci z moich nałogów to "wymyślanie". Lubię wymyślać bajki, wiersze, historie, zabawy, gry i inne rzeczy na konkretne zamówienia i dla potrzeb własnych.
 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.