Pracownicy
Nauczyciele Administracja
Renata Korolczuk
PRZYRODA
Uczę przyrody, z wykształcenia jestem biolożką, przyrodniczką, geografką. Pracuję z dziećmi od wielu lat i ciągle sprawia mi to przyjemność. Lubię górskie wędrówki jesienią, żeglowanie latem, rowerowe wyprawy, poznawanie nowych miejsc i nowych ludzi, przyrodę zawsze i wszędzie, wakacje na wsi...i gorącą świeżo zmieloną czarną kawę  i książki w dużych ilościach i filmy, które pobudzają mnie do myślenia. Jestem współzałożycielką Stowarzyszenia „Rozwiń się” Edukacja Kultura, Sport, w którym działam od ponad 8 lat. Staram się uśmiechać do ludzi, słuchać, sprawiać radość tym, których spotykam, być wzorem i ważną osobą dla moich uczniów i mojej córki. Kocham wszelkie istoty, jestem weganką.
Staram się realizować swoje marzenia, przekraczać granice, sięgać po nowe, nieznane, ciągle się uczę, rozwijam i staram wspierać w tym innych. Jeśli jest nowe wyzwanie – zabieram się do pracy!!!


 
14 Społeczna Szkoła Podstawowa i 4 Społeczne Gimnazjum STO ul. Bachmacka 3, 02-647 Warszawa tel./fax: (22)844-28-38 lub (0)792-44-28-38 bachmacka.sekretariat@gmail.com
Projekt • Donata Jończyk     Wykonanie • Tribal DDB     Wszystkie prawa zastrzeżone.